Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik valami program amivel...

Létezik valami program amivel a gyárilag elő telepített programokat le lehet androidról törölni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 7. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Rootolás.
2019. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Root
2019. szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rootolás után a Link2SDvel törölheted bármelyik appot.
2019. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam, hogy ADB -n keresztül lehet 'törölni' az előtelepített appokat root nélkül. Legalábbis a felhasználó elől, ugyanis a firmware -ben ott marad így. Tehát egy gyári visszaállításig el lehet távolítani root nélkül is, de helyet ez nem szabadít fel a belső tárhelyen (cache és adat persze törlődik, de az apk ott marad a firmware -ben), viszont a program 'eltűnik' és el sem indul, mivel még a rendszer sem 'látja'. (Gyári visszaállítás után újra el kell távolítani ADB -n keresztül.)

Azt viszont nem tudom, hogy ezt pontosan hogyan is kell végrehajtani... Nekem végül erre mégsem volt szükségem...

2019. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!