Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4 éves Samsung Galaxy S4...

4 éves Samsung Galaxy S4 telefonom van. Akksija kezd rosszalkodni. Cseréltessek benne akkumulátort vagy vegyek egy új telefont? Ha vennék telefont akkor továbbra is az 5 colnál (kijelző mérete ) maradnék. Vannak ilyen telefonok?

Figyelt kérdés

2019. szept. 7. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma már nem fogsz ilyen jó minőségű mobilt kapni ekkora méretben.

Ha megfelőnek tartod a sebességét, vegyél bele egy új akkut.

2019. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Ajánlani nem nagyon ajánlom, de ilyen méretben csak a Cubot Quest Lite Mobiltelefon az, ami említésre méltó és maximum 45E Ft-ért (Magyarországon) hozzá tudsz jutni.

Az okostelefonok méretei jóval megnőttek az elmúlt években - sajnos ezzel együtt kell élni.

2019. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megéréssel kapcsolatban én is azt mondom, ha teljesen megfelel az s4, akkor új akksi, úgy is abban ki lehet venni.

Mérethez meg azt tudom mondani, hogy ami trendy pl az egy a40, annak is elég nagy a képernyője, de mivel faltól falig van, ezért maga a telefon méretre nem óriási.

Nekem A50-em van, ez 6,4 colos, előtta nekem is 5 colos volt.

Úgy voltam vele, hogy mindegy nekem mekkora, először tényleg hatalmas volt, de kb 2 hét volt hozzászokni, azóta a többi pici.

2019. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól működik az S4-ed, akkor akksicsere. Mert tényleg nem nagyon kapsz olyan 5 colos telefont, ami tényleg megérné az árát. Esetleg 2020-ban megjelenő iPhone SE utód, ami iPhone 8 design-el lesz eltervezve, azt javasolnám csak. Az 4.8colos. De árat nem írtál ezért nem tudom mennyiért vennél másik telefont.
2019. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet kapni hozzá új gyári akksit ?
2019. szept. 7. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akksi: kb 3000ft


[link]


Ha cserélsz telefont szerintem maradj a bevált S-szériánál. 7-től felfelé nem fogsz csalódni.

2019. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5 colért sajnos csak elavult/gyenge hardvert kapsz. Plusz a telefonokat egyre inkább kevésbé strapabírónak gyártják.
2019. szept. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pixel 2 5" és még teljesen jól használható telefon, nyilván nem csúcskategória (már). Egyébként wok gyártónak van egykezes mód feature a telefonján (pl. Xiaomi, Huawei, Honor, Samsung, OP, HTC).
2019. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!