Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a telefonom, lehet...

Elhagytam a telefonom, lehet új simkártyát kérni ugyan azzal a számmal telekomnál?

Figyelt kérdés
buszon valószinüleg kiesett a zsebemből, kicseng de nem veszik fel, volánnál semmi segitség, szóval szerintem lemondhatok róla. ha bemegyek telekomhoz le tudom tiltatni a simet, illetve lehet ugyan azzal a számmal másik kártyát kérni? nem előfizetéses
2019. szept. 16. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Azt nem tudom hogy lehet e ugyanazzal a számmal másik kártyát kérni(ha jól emlékszem anyukám régen megcsinálta de csak úgy hogy előfizus lett persze nem vagyok 100% biztos benne)

Igen le lehet tiltani.Be mész megadod az adott számot hogy ezt elhagytad és tiltsák le,ezt biztos lehet.

2019. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Telekomnál cseréltettem annó sim kártyát, mert másik méretű kártya kellett az új telefonomba. A csere kb. 5 perc volt, nem kellett az előző kártya sem. Elmondtam mit akarok, igazoltam magam és már kezemben volt az új kártya, az üzletből kilépve a régi kártyával már nem is tudtam telefonálni, csak az újat behelyezve. Nem kellett semmit sem fizetni.
2019. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és természetesen a számom változatlan maradt.
2019. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A csere pár perc. A letiltáson ne görcsölj, amikor az ügyintéző aktiválja az új kártyát, a régi használhatatlanná válik. De ha kicseng, akkor valahol még hever, ahol nem hallják. Google eszközkereső nem opció?
2019. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Google eszközkeresőjével keresd meg ha nem merült le és be van GPS kapcsolva rajta és be van jelentkezve telefon Google fiókba akkor megtudod nézni hol van telefonod és elmész érte ha tudsz .


Fiam nyáron elhagyta egy helyen külföldön a telefonját mi is Google készülék keresöjével találtuk meg és mentünk érte . vissza kaptuk.

2019. szept. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
google eszközkereső csak akkor működik ha van internet ,szóval nem, meg már amúgyis megváltoztattam a google-os jelszavam. ma ugyan azzal a buszal megyek, megnézem hátha ott az ülés alatt, bár nem sok az esélye.
2019. szept. 17. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!