Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a facebookomba?

Figyelt kérdés
Kiléptem a facebook fiókomból és be van állítva a kétfaktoros hitelesítés. Ahhoz hogy be tudjak lépni, küldenek egy kódot a telefonszámomra SMS-ben. A kódot megkaptam de nem fogadta el, újat kertem és azt sem fogadta el. Azt írja hogy túl sok SMS-t kértem és nem küldd több kódot, próbáljam újra később. Már 10 órát vartam de még mindig nem küldd kódot. Mit tudok csinalni? Kitöltöttem egy űrlapot a Facebookon a probléma bejelentésnél és a személyimet is lefotóztam. Mennyi idő mire helyre állítják?
2019. szept. 18. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy belépve telefonon vagy valahol? Ott a beállításokban van egy olyan, hogy kódgenerátor, azzal is kell működnie az sms helyett.

Illetve adtál meg a beállításaidnál bizalmi kapcsolatokat? (Olyan ismerősök, akik tudják igazolni, hogy te vagy az, gond esetén.) Ha igen, őket megkérheted, nézzenek utána, mit lehet tenni Ha még nem, akkor ha visszakapod a fiókot, mindenképp érdemes megtenni jövőbeni esetekre.

2019. szept. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bejelentkezve masik eszközről és bizalmi embert sem adtam meg:(
2019. szept. 18. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idő? Lehet, hogy soha. Engem mondvacsinált alapon kivágtak, ezerszer elküldtem minden adatot, és azt sem mondták, hogy papucs. Mert a facebook ennyit ér. Minden felület annyit ér, amennyire használható.
2019. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen és rohadt sokat szenvedtem vele.

Gépről vagy laptopról tudtam vissza hozni, hogy a beállításoknal ki kapcsoltam ezt a két faktoros sz@rt:(.

Próbáld meg úgy.

Remélem sikerül.

2019. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Épeszű ember nem használja azt a szart.

Főleg nem tölti fel a netre a személyes okmányait!


A facebook a leginstabilabb, legmegbízhatatlanabb, legkönnyebben ellopható oldal ami valaha létezett

2019. szept. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!