Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7/8? Érdemes karácsonyi...

Iphone 7/8? Érdemes karácsonyig várni bármelyik megvásárlásával? Többi lent.

Figyelt kérdés

Androidos telefont használok, a jelenlegi készülékem 3 éve van meg. Újonnan vettem (83000Ft-ért), s mára már az őrületbe kerget. Szeretném kipróbálni elsősorban az ios világát, de természetesen ha valakinek lenne más márkából javaslata, szívesen fogadom.

A telefonra maximum 120 ezret adnék ki. Sokat fotózok, előlapi-és hátlapi kamerával egyaránt, éppen emiatt fontos számomra, hogy a kamera minél inkább tükrözze a valóságot, szép színekkel dolgozzon. Jelenlegi készülékem 5"-os, ennél a méretnél semmiképp nem szeretnék feljebb menni.

Iphone-oknál egy kicsit az akksi üzemideje aggaszt. Szívesen rányúlnék egy plus-os modellre pont emiatt, de nevetségesen nagy lenne hozzám, és külön nadrágot nem fogok venni a telefonomnak, hogy legyen hol tárolnom. Na most akkor a 7-es és 8-as modellnek számok alapjám nem mondanám valami kimagaslónak az akku kapacitását. Ezt illetően tudnának nyilatkozni volt/jelenlegi tulajdonosok?

Valamint szerintetek karácsony tájékára ezek a modellek fognak csökkenni árban? És ha igen, mennyire? Valamint a 7-es egyáltalán megérné még 2020-ban?

Apropó; instagram, snapchat, messenger és spotify elég sokat lenne használva.

Remélem nem fogalmaztam érthetetlenül és pontatlanul, a segítséget pedig előre is köszönöm!

Apropó, ha egy más márkájú, de tényleg kifogástalan mobilt tudna valaki ajánlani, szintén hálás lennék.

Szép estét! :)



2019. szept. 20. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én minden 2. évben váltok az aktuális apple készülékre, de pl. anyukám mai napig a tőlem örökölt SE-t használja mert neki nem kell nagyobb készülék és semmi problémája nincs vele.


A 7 és a 8 is jó választás lehet. Sajnos már nem emlékszek a 7 üzemidejére 8-am pedig nem volt mert akkor az X-et vásároltam meg viszont azzal 6 óra képernyőidőt simán kibírt (akkor esett 20% alá a töltöttség tehát 6 órát tudod folyamatosan használni kb.)


Szerintem az iphoneoknak van a legszínhelyesebb fotói nem túlszaturáltak mint a Samsungnak vagy elmosódottak mint a huaweinek.

2019. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az árra pedig annyit, hogy minden karácsonykor sőt karácsony előtt feketepénteken vannak nagyobb leárazások, de szerintem 10-20 000Ft-nál nem fog több a zsebedben maradni, ha addig vársz
2019. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
68%

iPhone a legjobb , nekem is 7 esem van , azelött volt 5 ös

Nagyon megbizható, gyors , könnyu kezelni es gyönyöru a képminöseg

Sose kéne csak iPhone

2019. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm szépen, ment a zöld!
2019. szept. 20. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Black fridayre tényleg érdemes várni (na már nem az alzásra, ami kb minden második pénteket jelenti náluk... 😃 )


(Ennél újabb telefonoknál pedig sokkal hasznosabb már a telefon szélességét nézni, ha kézbenfoghatóságról van szó, mivel a kijelzőméretek elszállták, a képarány változott, de ez nem járt a készülékek növekedésével. Tehát egy mai 5,8"-es teljes előlapot fedő kijelzőjű telefon (iphone XS, 70,9 mm szélesség) kb akkora, mint ezek a 4,7"-esek (iphone 7/8, 67,3 mm szélesség).)

2019. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
7-est használok, és az akkuja tényleg nagyon gyorsan merül. (Pedig annyira nem használom sokat.) Erősen gondolkodom egy 11-es vásárlásában. Tegnap kipróbáltam, szimpatikus, nem egy tepsi, és jópár évig meg fogja kapni a frissítéseket. (A 7-es valószínűleg jövőre kapja az utolsót, úgyhogy ha csak a két készülék között lehet választani, a 8-ast ajánlom.)
2019. szept. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 5S-ről váltottam XR-re.

Mindig a frisebbet venném meg, mivel egy évvel tovább lesz IOS hozzá. Döntsd el és 3-4 évig nem fogsz foglalkozni ezzel kérdéssel (persze ha össze nem töröd, vagy elhagyod... )

2019. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!