Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letöltöm az Iphone 8-mara...

Ha letöltöm az Iphone 8-mara a Minecraftot ingyen (azaz ilyen hacker/csalás módon) mennyi az esélye, hogy vírust kap a telefonom?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem rizikóznám az iPhonomat...
2019. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég sok az esélye. Azért egy 170 ezer forintos telefon mellett nehogy már, egy 2000 forintos játék vágjon hanyatt.
2019. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nxs ***** válasza:

Azt nem tudom leírni %-ban

De túl sok hogy kockáztas.

2019. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:

Mindig az IPhone tulajok jajjognak, hogy a droidosok csórók, mert nincs pénzük 300-ért venni telefont, ahhoz képest folyamatosan az IPhone tulajok kérdezgetik, hogy ezt vagy azt hogy lehet ingyen, lopva megszerezni.

Kedves Kérdező. Gondolj bele abba, hogy te csinálsz valamit, amit eladsz. Neked pénzedbe van. Én odamegyek, és ellopom. Örülnél neki? Majomra volt pénzed, banánra nem?

2019. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én nem Iphone-ra töltöttem de nem lett virusos egyszer sem a háromból. Ha már letöltöd mindenképpen legyen még a letöltés elött egy normális jó vírusító a telódon és miután letöltötted azonnal kapcsold ki az ismeretlen forrásokat. Ha esetleg ne agy isten mégis vírusos lesz ne kezdjen el ismeretlen forrásu alkalmazásokat telepíteni ha olyan. De nem ajánlom így letölteni. Gépre van a tlauncher teljesen olyan mint a minecraft nem mint a mestermc csak az eredeti szerverekre nem lehet fellépni mint pl.:hypixel sajna😢
2019. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De nem ajánlom hackelve illegálisan letölteni.
2019. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Töltsd le a google ról APK ba az APKpure oldalon az nem vírusos.
2019. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!