Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy a70 es telefonn...

Samsung galaxy a70 es telefonnál mi lehet az oka annak, hogy furán működik a mobil internet?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem a telefont, lehet még a hálózat beállítással van némi gond, mire normálisan átmegy a rendszeren, de ez akkor is fura. A problémám az, hogy amikor bekapcsolom a mobilnetet, nem történik semmi, alapból LTE/3G/2G típuson van, erre nem kezd el csatlakozni se , aztán ha mókolok kicsit, és átállítom csak 3G re vagy 3G/2G automatikus csatlakozásra akkor már csatlakozik , és amikor visszaállítom az eredetire (tehát LTE/3G/2G) akkor az is működik, csak akkor nem ha bekapcsolom. Utána pedig ha kikapcsolom megint nem indul el ha az LTEn hagyom .... viszont ha másikon akkor azzal megy. Szóval LTE/3G/2G úgy tűnik ez nem tetszik neki, de nem értem miért.


Újraindítással próbálkoztam, de az nem sokat segített, állítsam vissza az alapbeállításokat és nézzem meg azzal hátha ?


Egy egy napos mobilnak nem kéne hogy legyen ilyen problémája.


2019. szept. 22. 20:41
 1/3 MRetekyt válasza:
Hol laksz? Város közelében/városban? Tudod milyen a lefedettség? Az előző mobilodon működött?
2019. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Budapest , most hirtelen meg nem mondom hogy 4g vagy 3 g volt a régin.
2019. szept. 22. 20:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Most addig szórakoztam vele, mig kivettem a sim et , visszaraktam a régibe.... ott működött a 4G , aztán vissza a simet az újba, és most ott is jó .... nem tudom ez miért segített, de most működik .
2019. szept. 22. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!