Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha felhívtam a lelkisegélyszol...

Ha felhívtam a lelkisegélyszolgálatot, azt kiírja a telefonszámla?

Figyelt kérdés
2019. szept. 23. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak ha hívásrészletezést kér valaki. Ott látszik minden felhívott szám, de csak a szám. Hogy ebből valaki rájön, hogy egy adott szám mögött mi van az kérdéses. De ha nem kér részletes listát akkor nem.
2019. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"kiírja a telefonszámla?"

Nézd meg az előző számlád, hogy mik látszanak rajta abból amit hívtál.

2019. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hívtam eddig. Úgy írja ki, hogy telekom vezetékes 8 perc, telenor mobil hálózat 5 perc... Aszem valami kék számként vagy miként szerepel így is, dr ez betudható banknak vagy ügyfélszolgálatnak is, nem?
2019. szept. 23. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez miért gond, nem tudsz elszámolni a díjával?
2019. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked tényleg kell a lelki segélyszolgálat, amennyit nyöszörögsz ennek.
2019. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ingyenes. Egyébként semmi értelme, nagyon gáz emberek ülnek oda és nem segítenek semmit sem... Meg elvileg tanácsot nem adhatnak, de akkor minek vannak. Én szimplán nem beszélhettem erről senkivel, azért hívtam őket.


Anyámnak megy a számla és nem akarom, hogy megtudja, ilyeneket hívogatok.

2019. szept. 23. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!