Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Budapest belvárosában V. ,...

Budapest belvárosában V. , VI. kerületben mennyire pontosak a cellainformációk?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondta akár 5-10 m pontosságú is lehet.

2019. szept. 23. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek nincs értelme. Fuss neki mégegyszer, esetleg írd le saját szavaiddal mégis mire gondoltál.
2019. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van értelme. Attól függ melyik szolgáltatónál vagy. Egy telefon mindig csatlakozik egy adott toronyhoz a térerő miatt.Ha használod a telod könnyebb bemérni. De rövid leszek 100 méter és 500 méter között be lehet lőni. Az a 5-10 méter (valós) az a GPS ,de cellainfot kérdeztél.
2021. márc. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ennek se volt sok értelme amit írtál :) Bocs :)
2021. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Régebben 3km-es körzetekben voltak tornyok, most a 4G miatt már sűrűbben helyezkednek el, szóval nem egy GPS pontosságú meghatározás. És ha hívás közben egy másik cellába mész át azt is látja a rendszer.


10:30 !!! ----> Írd le mit tudsz erről a fajta helymeghatározásról !Mert sok a ködös info ,de főleg mert különböző hatóságok miatt kérdezik az emberek ezt,és szájról szájra terjed a butaság.

2021. márc. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még mindig nem értem mire gondoltok? A bázisállomás vagy a telefon pozíciójára :)


Bevallom elég felületesen ismerem magát a pozícionálás folyamatát ( nagy vonalakban tudom, hogy mi történik de az nulla tudás részemről ), például kb ennyit szoktam látni S1-en


MME --- Location Report Control -> Bázisállomás

MME <-- Location Report(CGI) ----- Bázisállomás


Te mit tudsz? :)

2021. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#2 vagyok----> Utána olvasok ,de nem sok info van. Szolgáltatóhoz nincs köze azt rosszul írtam.


00:33-as válaszom az már jó.Szomszédos kerületek ,és azt is kéne tudni hány torony van. Utána olvasok és amit tudok le fogom írni. De pont a kérdező már nem követi sztem :-)

2021. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!