Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy van ez a mobilnettel?

Hogy van ez a mobilnettel?

Figyelt kérdés

3 évig 1 giga netem volt minden hónapban, és mivel kollégista voltam, sosem jutottam wifihez hétközben. Egész nap a telefont nyomkodtam, de csak a messengert. SOSEM fogyott el, egész hónapra kitartott, max felhasználtam a 80%-át az utolsó napom, sms szerint.


Most fél éve elköltöztem már, 3 giga net nem elég 3 hétnél tovább, úgy hogy nem nyomkodom, mert dolgozom, tehát nincs időm rá, ha nyomkodom szintén csak a messengert. És minden délután hazaérek, wifizek.


Nem értem, miért volt több az egy giga mint a 3, holott UGYAN ÚGY használtam mindig is. Van hogy 1 hét alatt lefogy, és még a telefonhoz sem értem. A szolgáltatót felkeresvén, azt mondták hogy ez van, ők úgy mérik hogy én hogy használom. Adathasználat csökkentve van, stb, ki van kapcsolva a zene, pinterest, stb, ami felesleges.


2019. szept. 23. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden okostelefonban van egy adathasználat figyelő alkalmazás (vagy a beállításokban találod) és ott láthatod alkalmazásokra lebontva mi mennyit használ.
2019. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, tudom. és néha olyanra írja hogy 50%-ot használ, amit tényleg nem használok, néha a messengerre írja hogy 12%ot használ, miközben nyomkodom folyamatosan..

wtf???

2019. szept. 23. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Korábban nem volt a csomagban korlátlan közösségi média?


Illetve ugye bejött a messengerbe a sok szarság... storyk, játékok... a háttérben generálják neked az adatforgalmat. Érdemes a messenger lite-ot használni, meg letiltani benne a felesleges funkciókat.


Ugyanígy minden alkalmazást nézz át, amik használhatják a mobilnetet. Valami van a háttérben. Rendszerfrissítés is lehet, hogy használja a mobilnetet.

2019. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöööööm
2019. szept. 25. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!