Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhonet éri meg jelenle...

Melyik iPhonet éri meg jelenleg megvenni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 24. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Semelyiket. Az Iphone nem arról szól hogy megéri megvenni, hanem hogy kapsz a pénzedért egy ár-érték arányban elég rossz telót, amivel lehet villantani.
2019. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ebből a szempontból egyik telefont se éri meg megvenni. Nem azért nyitottam a kérdést, hogy egy újjabb "ifosolós" gyűlés legyen tartva! A továbbiakban csak a kérdésemre várok válaszokat, köszönöm!
2019. szept. 24. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Pontosan a kérdésedre válaszoltam. Nem mondtam hogy az Iphone alapvetően rossz telefon lenne, csak egyszerűen ár-érték arányban borzasztó.


De akkor hogy olyan választ is adjak, amit te szeretnél hallani:


Vegyél Iphone 11 Pro Max-ot.

440ezer Ft-ért csak nem szar.

2019. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ilyen "hasamracsapok" választ vártam. Szépen kérlek ne irogass ide többet, mert nem érsz el vele semmit, illetve persze ha pont nem az a célod, hogy le legyél pontozva!
2019. szept. 24. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem amit megéri megvenni az az Iphone XR. Az Iphone 11 megvételére várnék 1 évet legalább, mert nagyon drága, de a kamera brutál jó.
2019. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
7 plus/8 plus, gyors, klasszikus, szép, klasszikus iPhone kinézete van és jó kamera, éles a felbontás is. az XR kamerája fura, pláne a belső, ráadásul kívülről olyan, mint egy féltégla kb.
2019. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

7 plus - 150k~

8 plus 200k~

ja és ne használtan vedd

2019. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sima 11, ha olcsóbbat vennél. 11pro, ha megteheted. A max-ot a méreteiből adódóan nem vennék, de ha szükséged van az extra akku időre akkor azt.


Ilyen XR-t meg most a sima 11-et semmiképpen nem venném meg. Butítottak, LCD kijelzővel ami már 2018-ban is abszurd volt. Ilyen 7-8 kategóriába már nem mennék le. Nyilván használhatóak még, de engem már kifejezetten zavarna a káva.


Az iPhone ellen károgóknak pedig: Ideje lenne már felfogni, hogy nem a hardvert hanem a szoftvert és a szoftveres támogatást fizeted meg az apple termékeknél (a nyilvánvaló anyaghasználati és összeszerelési minőségen felül). Lehet nem olyan szép mint egy galaxy10, lehet nincs benne 20 magos processzor meg 16gb ram. De tudod miért ? Azért mert egyszerűen nincs rá szükség. Az ios teljesen másképp kezeli a hardvert mint az android. Amíg a te készülékeden a google chrome felzabál 2gb ram-ot addig az enyémen, ha 20 appot futtatok egyszerre és még van a 4gb memóriámból 1,5gb szabad :) + minden gyártó csúcskészüléke 400 000Ft körül van megjelenéskor csak éppen amikor készülékváltásra kerül a sor reprezentatív példaként: az s9-et vetted akkoriban 340-ért most 90-ért adod el pedig még csak 1 széria csere volt.


Az iPhone X-emet vettem 390-ért és még mindig 180 használtan :)

2019. szept. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Notch nélküli telikijelzöset majd, ami nem LCD. Ha lesz egyáltalán.
2019. szept. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!