Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet Budapesten a lehető...

Hol lehet Budapesten a lehető leggyorsabban és ehhez képest a legjobb áron IPhone 6s kijelzőt cseréltetni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebayról megrendeled a kijelzőt (vagy inkább képernyőnek mondjuk) és magadnak kicseréled. Ez a legolcsóbb. Nézz videót hogy kell végrehajtani.


Pl:


[link]

2019. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb probléma, hogy már esnek ki a darabok, teljesen tropa és konkrétan bele is fúródott egy szilánk a kezembe, szóval sajnos nem nagyon tudok várni arra, hogy megérkezzen a rendelés, ami ki tudja mennyi idő. Másik telefont nem tudok használni, úgyhogy inkább elmennék egy szervízbe Kinéztem már egyet, ami szimpatikusnak tűnik, de ha bárkinek van ötlete, szívesen várom.
2019. szept. 24. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Többnyire mindenhol azt mondják, hogy mehetsz érte pár óra múlva. Rutinfeladat.

Az olcsóságért cserébe utángyártott kijelző a jutalom.

2019. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2019. szept. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak az üveg sérült meg (csoda, mert tényleg pattogott meg forgott a betonon), szóval a kijelzőt nem kellett cserélni. 17 ezerből megúsztam, kivittem Zuglóba. Nagyon szép lett a végeredmény. 😌
2019. szept. 27. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!