Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet ideiglenes mobilnetet...

Lehet ideiglenes mobilnetet igényelni?

Figyelt kérdés

Egy hét erejéig lenne szükségem korlátlan internetre. Lehet ennyi időre korlátlan mobilinternetet igényelni? Esetleg valami más megoldást tud valaki?

Ui.: vodafonos vagyok.



2019. szept. 24. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Egyszeri csomagokat nézz. Olyan nincs, hogy 1 hétig korlátlan netért fizetsz.
2019. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 gigát a jó dolgokban is ki lehet fogni ingyen.
2019. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Lehet.
2019. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Telenornál vannak egyszeri heti mobilinternet csomagok is: [link]

Az oldalon az "egyszeri, heti kiegészítő net" fület kell kiválasztani, ott vannak a heti csomagok:

- 200 Mb 300 Ft

- 500 Mb 500 Ft

- 1 Gb 900 Ft

- 3 Gb 1500 Ft

- 5 Gb 2200 Ft


Ha csak egyetlen hétre kell, így kedvezőbb a díja, és ha lejár vagy lemegy az adatkeret, nem kerül automatikusan megújításra.

2019. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok. Kicsit később olvastam, hogy Vodafone-os vagy. Ott is vannak feltöltőkártyás mobilinternetek:

[link]


Egy heti csomag van, ez 150 Mb-ot ad 266 Ft-ért, ami szerintem nem túl nagy adatmennyiség, de ha csak a napi emailek, meg néhány Messenger üzenet elküldéséhez kell internet, elég lehet. De szerintem ez nem lesz elég.


Havi megújuló adatopciók:

- 300 Mb 444 Ft

- 1 Gb 1245 Ft

- 5 Gb 3559 Ft

A megújuló adatopció díját 30 naponta automatikusan levonja az egyenlegből, de természetesen bármikor lemondható, ha már nem kell tovább (30 napon belül is, hűségidő természetesen nincs).


Egyszeri adatopciók:

- 300 Mb 667 Ft

- 1 Gb 1601 Ft

- 5 Gb 5338 Ft

Ezek a 30 nap után nem újulnak meg. A megújuló csomagok olcsóbbak, és bármikor lemondható, így azt érdemes megrendelni, majd figyelni, hogy a lejárat előtt törlésre kerüljön.


Korlátlan sajnos nincs, 5 Gb a legnagyobb csomag, de ha nem torrentezni kell, ez már elég jó. Az 5 Gb kb. 2-3000 átlagos méretű weboldal megnyitására elegendő, tehát ha böngészni, emailt olvasni, Messengerezni kell, akkor biztos elég lesz.

YouTube videóknál lejjebb lehet venni a felbontást. Ha nem 720 PX-en nézet, hanem 144 max 240-en, igaz gyengébb lesz a képminőség, de sokkal kisebb adatot tölt be. 144 Px felbontással 1 Gb kb. 8 óra YouTubeozásra elég, és a hangminőség nem gyengébb, így zenehallgatásra jó.

Kisebb komprumisszumokkal az 5 Gb elég sok mindenre elég, főleg ha csak egy hétig kell beosztanod. :)

2019. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!