Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudja-e (ki tudja-e) használni...

Tudja-e (ki tudja-e) használni az okos telefont az is, akinek csak feltöltős kártyája van?

Figyelt kérdés
Apukámat szeretnénk meglepni, de Ő nem nagyon mobilozik, csak feltöltős kártyája van, viszont a számítógép használatában nagyon otthonosan mozog.

#okostelefon #Feltöltős-SIM
2019. szept. 25. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem valószínű. Ha csak telefonál, és még sms-t sem ír, akkor fölösleges neki ilyet venni. Vannak egyszerű, "lebutított" (ennek mondják, de valójában a régi, klasszikus alaprendszerről van szó, síma mobiltelefon) mobilok, lehet, hogy ő ezzel jobban jár, de az is lehet, hogy jobb, ha minden telefon helyett egyszerűen csak egy igen jó laptoppal lepitek meg. Ha azon otthonosan mozog és azt szereti, akkor nem kell a telót erőltetni.
2019. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
51%

Mi koze a feltoltokartyahoz.

Itthon wifin a feltoltokartyas mobilt nyuzom.

Csak azt szgepem nincs is

2019. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zzzoli ***** válasza:
100%
Ugyanazok a lehetőségek, nyugodtan megveheted.
2019. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Persze. Nekem is feltöltőkártyás a számom, a készülék pedig okos. Csomó funkcióját használom, és sok applikációt is letöltöttem rá.

Inkább attól függ a dolog, hogy mobilnete van-e az illetőnek, de azt szintén lehet venni feltöltőkártyához is (az én szolgáltatómnál megújuló és egyszeri adatkeretek is vannak).

2019. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Lepd csak meg, ha fogékony rá, meg fogja találni a módját, hogyan használja okosan, ugyanis az okostelefon csak akkor az, ha a használója az, amúgy csak egy kicsi PC :-)
2019. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Előbb próbáld meg valahogy kipuhatolni, hogy ő hogy viszonyul a kérdéshez.

Ha online rendelsz, akkor 14 napon belül elálhatsz a vaásárlástól, ha nem jönne be a dolog.

Pl. MédiaMarkt vagy Extremadigital esetében akár személyesen is átveheted, illetve visszaviheted.

2019. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Sokáig én is csak PC-t használtam és buta telefont, nekem tökéletesen megfelelt.

Végül csak lecsapódott nálam is egy "örökölt" telefon.

Először is jó volt egy kis változatosság, vagyis kitapasztalni az Androidot is. Az senkinek nem árt, hogy ért ahhoz is, illetve célszerű is már a mai világban.

Ha autózik az ember, akkor jól jöhet a navigáció, amire offline alkalmazások is vannak. Nyilván előbb wifiről telepítesz, utána használod.

Tud rajta zenét hallgatni fülessel, esetleg futás, kerékpározás közben is, ha művel ilyeneket.

Meg majd az élet hozza magával, hogy mit csinál vele.

2019. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Ahol van wifi, ott teljes mértékben, márpedig manapság már sinte mindenhol van wifi. Ráadásul feltöltősöknek is vannak mobilnet csomagok, egyre elérhetőbb áron.
2019. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
(Viszont annyi, hogy semmiképp se legyen gagyi. Az első és legolcsóbb ajánlható telefon a redmi 7, 40 ezerért)
2019. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. szept. 26. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!