Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy iPhone 8 2019-ben?

Megéri egy iPhone 8 2019-ben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már régóta nézelődök új telefon iránt. Eddig a Galaxy S10e-t szerettem volna megvenni kompakt mérete és ütős kamerái miatt, ámde az Apple bemutatta az Apple Arcade nevű szolgáltatását, amiben van pár játék, ami felkeltette az érdeklődésemet és azok Apple Arcade exkluzívok (Shantae, ATONE, Rayman, Sonic Racing, Exit the Gungeon), így elkezdtem iPhone-ok után nézelődni, viszont az iPhone 11-es és a X-es széria nem az én pénztárcámnak megfelelő a 200.000 és 600.000 Ft közötti áraikkal, ezért esett a választásom egy iPhone 8-ra. Szerintetek van annyira erős az iPhone 8, hogy megbirkózzon az Apple Arcade-del?

2019. szept. 25. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
S10e jobb
2019. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem megéri. De ha csak/főként a játék miatt szeretnéd,akkor lehet,hogy az S10e jobb választás lenne.
2019. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!