Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon, hogy...

Androidos telefonon, hogy lehet a messengeren beállítani a beceneveket, a színt, a hangulatjelet?

Figyelt kérdés

És még egy kérdés:

A Dell-es Windows 7 laptopon a messengernél hiaba akarom a beceneveknék smile-t írni nekem olyat nem ad be,párnak tudom a jelét hogy

:

-

)

:-)

A többiek meg simán beállítják hogy pl.

Leila😺👮

Ilyen neten nincs?

A válaszok normálisak legyenek,köszönöm.



2019. szept. 25. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Androidon így állítod be a becenevet, színt, hangulatjelet:


Messenger --> rámész arra aki nevét akarod beállítani (vagy a színt vagy a hangulatot mindegy, úgy is egy helyen vannak letelepítve)

--> jobb felső sarokban van egy "i" arra rámész--> tádá! Ott vannak az illető fényképe alatt.


Gépen ne a messngerre menj, hanem Facebookon menj rá arra akinek akarsz írni (tudod lent jobbra a "Chat"-ra) és a szövegelés alatt találod őket. A hangulatjel asszem egy mosolygós fej embléma. Gépre messengernek nincs is értelme igazából.

2019. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2019. szept. 25. 20:36
 3/5 A kérdező kommentje:

Ne haragudj,de nekem 3 pont van és arra is hiába megyek rá nem adja be egyiket sem,csak azt hogy tiltás és profil megtekintése

Lehet az a baj hogy nekem messenger lite-om van?

2019. szept. 25. 20:48
 4/5 A kérdező kommentje:

Chatan vagyok neten.és itt sem jön be a smile,piros kezet jellett volna adnom!

Rissz választ adtál,vagy gyere át és nézd meg de itt nem találod meg a válaszodat azt hogy smile van meg i ugygogy sajnálom....

2019. szept. 25. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:

3# ha csak ezt a kettőt adja ki, akkor vagy tiltva vagy nála vagy ő törölte a Faceját.


4# lépje be gépen a Facebookodba --> lent jobbra a "Chat"-re menj rá (HA nem adja ki az embereket)--> válassz ki most egy másik illetőt--> Ott van a Chat-nél az "Írj be egy üzenetet..." és ott alatta vannak szürke ikonok, a hangulatjel a GIF ikonja mellett van a sorban 4. Helyen.


Ha így se találod akkor kérj meg valaki mást, hogy mutassa meg neked.

2019. szept. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!