Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt a power bank?

Miért nem tölt a power bank?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy power bankot amit ma 1 órán keresztül töltöttem konnektorról nem töltött semmit. Majd megpróbáltam többféle kábellel fejjel, akkor se töltött. Most be dugtam a számítógépbe és várok. Mi okból nem tölt? A márkája alcor H20000 power bank.

#bank #áram #töltés #hordozhatóakkumlátor
2019. szept. 26. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár válaszolni nem tudok a kérdésre, de azt tapasztalatból tudom hogy az Alcor márka egy rakás szar!
2019. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:


Csak hogy egy példát mondja: a set-up boxuk tudja az usb-t, tud lejátszani, de csak azt amit ő vett fel! Még azt sem játssza le a roh'dék, amit egy ugyanolyan típusúval vettél fel!

2019. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 FREWW ***** válasza:

Szia!


Az ilyen "fél noname" márkákhoz általában gyenge teljesítményű töltőket szokás gyártói oldalról adni. Én a helyedben megpróbálkoznék egy gyorstöltővel, ami legalább 2A leadására képes.

Ha ez sem válik be, szerintem vidd vissza. Egy Xiaomi Mi PowerBank ugyanilyen kapacitással bír, de sokkalta megbízhatóbb (miközben árban is barátságos marad).

2019. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam huawei gyorstöltővel is de nem működik.
2019. szept. 26. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudtad? Vannak hibás árucikkek is.
2019. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen tudtam. De reméltem hogy én csesztem el valamit.
2019. szept. 26. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt nincs sok külső hibaforrás: kábel és dugasztáp (vagy egyéb tápforrás).

Ezeket már kizártad, akkor ennyi volt.

2019. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!