Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 100-200...

Milyen telefont vegyek 100-200 ezer forint között?

Figyelt kérdés
Eddig ragaszkodtam az IPhoneokhoz, a mostanival viszont kezdenek problémák lenni, szóval pár hónapon belül szeretnék egy újra beruházni. Általános használatra lenne, előny a jó minőségű kamera, szép és igényes design. ( Huawei telefon viszont semmi esetre sem jöhet szóba, az ár csak egy kiinduló pont, nem feltétlenül fogok hozzá ragaszkodni)

2019. szept. 28. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
iPhone-al mi a gond ha szabad kérdezni? Mert én meg pont terveztem, hogy beszerzek egyet 😅
2019. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Huawei miert nem ? P30
2019. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Xiaomi mi 9t pro
2019. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alapjáraton nagyon jó az Iphone, férre ne érts, én is nagyon szeretem, csak most hogy kijött az új frissítés 8-tól lefelé (úgy érzem szándékosan) belassultak a készülékek. Meg az enyém már amúgyis 2 és fél éves, úgy érzem kihasználtam :) plusz nem tudom hogy el akarok-e költeni 350.000 forintot most egy újabb tipusra
2019. szept. 28. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Mate 20 Pro, S10e, A70, Mi 9T Pro, Oneplus 7 Pro vagy 7T Pro.. ezek pl most nagyon jó választások.
2019. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na ez amúgy engem is érdekelne, hogy Huawei miért nem jöhet szóba? Ne szimpátia alapján ítélkezz, gyakorlatban nagyon szuper minőségű, én 4 és fél éve használom ugyanazt a Huawei-t, és csak elavultsága miatt érett meg a cserére, de amúgy most is jól működik, pedig sosem volt szervizben!

Amúgy szerintem márkától függetlenül a sima P30-nak van talán a létező legjobb kamerája!

Vagy esetleg bár kamerában csak elfogadható szintű, de minden másban nagyon szuper, sok funkciója van, és az egyik legjobb ár-érték arányú telefon a Samsung Galaxy A70 !

100 ezer Ft sajnos baromira tág intervallum, viszont a már említett dolgok miatt ezt a két típust nagyon megfontolnám!

2019. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!