Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone ios 13.1 alatt a...

Iphone ios 13.1 alatt a screenshotnak . Plist formatuma van?

Figyelt kérdés
Mi ez a formatum?Hol lehet beallitani hogy png maradjon?A gep nem tudja kezelni.

2019. szept. 28. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol találtad? :-) Csináltam egy screenshot-ot, és az .png.


A .plist egy xml file, bármilyen notepad alkalmazással nézhető, de az nem a kép, az biztos.

2019. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csinaltam screent feltoltottem drive-ra.Letoltottem gepen es ez volt a formatum
2019. okt. 2. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:

És előtte szerkesztetted is?


Megpróbáltam reprodukálni, de nekem nem sikerül, mindig kép lesz belőle, akármit is csinálok.

2019. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak ahogy megcsinaltam a screent egybol korbevagtam.
2019. okt. 3. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Az lesz a baj, erről írtak már, hogy valamiért iOS 13-ason ez történik, ha megosztással töltöd fel szerkesztés után mentés nélkül.


Úgy próbáld, hogy megszerkeszted, lemented, és utána töltöd fel, szerintem úgy jó lesz. Ha nem nyúlsz hozzá, akkor alapból okés.

2019. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megprobalom majd koszonom!
2019. okt. 5. 09:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Továbbra is a screenshotoknak .plist formátumot ad ez a f*s.Nem értem mi baja van
2019. nov. 2. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!