Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi miatt nem kapcsolhat be?

Mi miatt nem kapcsolhat be?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Grand Prime Plus telefonról van szó. Teljesen jól működött egy félórával ezelőttig. Éppen a facebookot használtam, amikor is lefagyott az egész. Nem reagált semmire, kivettem az aksit. Utána nem kapcsolt vissza jó ideig. Mióta reagál bármire is, csak magát a Samsung szöveget adja be, ami egy idő után eltűnik, és marad a fekete képernyő. Kis idő múlva ezt újra megismétli. Mi okozhatja a gondot? Tudom, hogy a szerviz az elsődleges megoldás, de teljesen ideges vagyok most miatta.
2019. szept. 28. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, az első lépés az az, hogy megpróbálod USB kábellel a gépre dugni, és megnézni, hogy mit csinál, ha lehet akkor adatokat menteni. A második lépés a hard reset.
2019. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gépre dugva beadja a töltés jelzést a képernyőn, és ennyi. Lefagy. Próbáltam a hard resetet is, szintén lefagyott közben teljesen.
2019. szept. 28. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan hol fagyott meg hard reset közben?
2019. szept. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából minden, amit beadott annyi volt, hogy szeretném-e elvégezni ezt a műveletet az esetleges kockázatokkal vagy sem. Folytattam, beadta, hogy tölti a dolgokat le/be, aztán itt meg is állt.
2019. szept. 28. 23:46
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hirtelen fellépő hardver hiba.
2019. szept. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Először is nagyon köszönöm a válaszaitokat! Ma reggel egy, elég hosszú "pihenés" után, sikerült bekapcsolnom. Aztán feltettem töltőre, majd újrakezdte az egészet.
2019. szept. 29. 07:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Hard reseteld
2019. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jellemző laikus hozzáállás, amikor egyértelmű hardveres hibát szoftveresen próbálnak gyógyítani, amiből még további problémák is lehetnek. Vagy jobb esetben csak plusz munkát okoznak maguknak.


"Lehet hirtelen fellépő hardver hiba."

Az komoly, van lassan fellépő hardverhiba is?

Szervizügyfelek is ilyeneken szoktak hüledezni: csak úgy elromlott!

Ezek az elektronikák már csak ilyenek, nem nagyon szoktak beteget jelenteni, előre.

Bár én tudok olyat is, de minek jelez szerencsétlen, ha azzal meg nem törődnek. Inkább megvárják, míg nagyobb lesz a baj, több a költség.

2019. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!