Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy A szériánál...

A Samsung Galaxy A szériánál van különbség az 1 és 2 jegyű nevűek között, ami úgy általánosságban igaz?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy amennyire tudom a 2 jegyűek, az a megszüntetett J szériát helyettesítik vagy az oldavadt be az A szériába.
2019. okt. 1. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Következő A széria A11, A21, A41, A51, A71, A81(talán) lesznek. J szériát teljesen megszüntették, nem olvasztották bele az A szériába.
2019. okt. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
[link] --Akkor én értettem félre valamit. Na mindegy szóval, akkor semmilyen különbség nincs közöttük?
2019. okt. 1. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a külömbség, hogy nem J széria, és az A széria nem fog annyi belépő szintű készüléket tartalmazni. A vállalati stratégia itt csupán a bevételeket célozza, nyilván a prémium készülékek felé húzás kedvező befolyással bír erre.

Magyarul nem éri meg olcsó készüléket árulni kevesebb haszonnal.

2019. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tavalyig voltak 1 számjegyűek. Az A6, az A8, és az A9 2018-as, a többi régebbi, és évszámmal jelölt (pl. A3 2016).
2019. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


(ui.:egyébként az összevonásban mégis volt valami, mert tech2-n is ezt mondják https://www.youtube.com/watch?v=6ZZcNeigkKI)

2019. okt. 4. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, az A széria már nem feltétlenül takar prémium külsőt (fém/üveg ház AMOLED kijelző...). Régen csak 3-4 modellből állt, ma már 7 van, ha jól számoltam, és nyilván az alsó számok (A10, A20e...) gyengébb minőséget takarnak, ami eddig a J szériát jellemezte. A hátlap is műanyag, ha jól értem, az A70-től lefelé. Nekem a legjobban a kis A3 hiányzik, abból az utolsó 2017-es.
2019. okt. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!