Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha bejelöltem, miért nem ad...

Ha bejelöltem, miért nem ad ki semmit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már elég régóta tetszik s végre rászántam magam, hogy bejelöljem. Később mikor megnéztem, még mindig azt írta ki, hogy bejelöltem, de másnap mikor megnéztem már nem ad ki semmit. Se azt, hogy az ismerősöm, se azt, hogy még mindig csak be van jelölve...a képeit még mindig látom, üzenetet tudok küldeni neki. Letiltani biztos nem tiltott le, mert bár nem szoktunk beszélgetni, mégis van, hogy mosolyogva néz rám vagy ha valami miatt mégis hozzám szól, akkor is kedves.

Ti tudjátok mi lehet a probléma?



2019. okt. 2. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi probléma, törölte a bejelölést, ennyi.
2019. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha telefonon jelölted, akkor próbáld meg inkább pc-n vagy laptopon. Ha nincs, akkor nyiss meg egy böngészőt telefonon és írd be a googleba, csak a facebook-ot, de ne így: facebook.com utána válts asztali verzióra és csak utána nyisd meg az oldalon az első találatot. És úgy lépj be vele és most próbáld meg bejelölni.
2019. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kéretlennek jelölte meg a jelölésedet, emiatt nem tudod már jelölni.
2019. okt. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, nem fogadta/törölte.
2019. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!