Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a mobilról?

Figyelt kérdés

Huawei P30 Pro.

Érdemes meg venni?

Olvastam a Huaweiről, hogy állítólag nem lesz támogatása.

Ha nem, akkor milyen mobilt érdemes meg enni 300-350 ezer forintból?

Most egy IPhone 4s-em van, de már elég öregecske.



2019. okt. 5. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Technikailag jó vas, csak az a baja, hogy most még Androidos, egy 150 ezres Iphone 8 és egy 130 ezres Ipad 2019 kombóval jársz a legjobban.
2019. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
300k+-ból nem Huawei-t vennék, az hétszentség. Én a helyedben maradnék az Iphoneoknál.
2019. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lehető legjobb kamera van benne. Hardveresen is topon van. Viszont google támogatás nélkül nem sokat ér... persze vannak alternatívák, de nem tudod közvetlenül telepíteni a google mapset vagy gmailt, és a play áruházat sem használhatod. De persze vannak alternatívák mindegyikre.


Így én a Samsungot ajánlom. Android vonalon. Ár/értékben jobb, mint a szifon, de szerintem semmilyen telefon nem ér 300 ezret.. 😃


(Pláne ha „meg enni” akarod 😃😃 jó elütés 😃 )

2019. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó. Kollégámnak is ez van, és minden Google szolgáltatás rajta van.
2019. okt. 7. 07:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Az enni elütést a mobilom gondolta úgy, hogy így jobb lesz. 😂
2019. okt. 7. 07:45
 6/7 anonim ***** válasza:

A Mate 30-tól nem raknak a Huawei-ekre Google szolgáltatásokat. Az eddig kiadott telókról nem fogják letörölni. Technikailag persze megtehetnék, de maximum az lesz hogy nem kapnak hivatalos frissítéseket egy idő után. Attól még minden ugyanúgy működni fog rajtuk.

A P30 pro 250eFt körül van most. Szerintem megéri, de a sima P30 180eFt-ért jobb vétel. Szinte ugyanazt tudja.

2019. okt. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül vettem egy XS Max 256 GB-os telót.
2019. okt. 9. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!