Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone XS-t vagy sima 11-et...

IPhone XS-t vagy sima 11-et lenne érdemesebb vásárolni?

Figyelt kérdés

6s plusom cserélném újabb telefonra, a kérdés, hogy ki melyiket választaná? és miért?


Egy dolog eléggé zavar, az a 11-nek az LCD kijelzője... de az új funkciók, kamera, meg a teljesítménye jobban tetszik. Végül is mégis csak egy XR utód.


Köszi



2019. okt. 11. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
i11 ben erősebb proci van. Tehát azt érdemesebb venni.
2019. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is azért húz jobban a 11 felé a szívem, csak nem tetszik benne az LCD kijelző, meg hogy amiatt vastagabb a telefon széle is.
2019. okt. 11. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Notchra egy fillért nem adnék. Innentől mindegy a káva meg a panel olcsósága, főleg hogy egyébként egy egész élhető kijelző lenne.
2019. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Morzsi007 ***** válasza:
Szerintem nem okozna gondott, hogy LCD kijelzős, a mostani telefonodon sem zavar, legalább nem éghet be.
2019. okt. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
Én 11-et választanék, egy évvel tovább bírná, mint az XS
2019. okt. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából a notch nem zavar, pláne h egy 6s után téridő ugrás lenne hogy eltűnik az alsó meg felső "csík" meg a touch ID :D


am mostani kijelzővel sincs bajom pedig az is LCD, bár OLED-es telóm még nem volt, szóval visszalépésről így nem nagyon tudunk beszélni.


Szerintem, be kell menni egy üzletbe, és egyszerre megfogni a 2 telefont, és össze nézni, hogy mennyire nagy a különbség a kijelzőben.


Egyedül a 11-et a teljesítménye meg az újdonságai miatt venném, semmi másért.

2019. okt. 14. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!