Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri samsungot venni?

Megéri samsungot venni?

Figyelt kérdés

Rövidesen,ahogy kifogok egy jó erős leakciózást vásárolnék új telefont. Két márkára csökkent a választásom amit nem tervezek változtatni és az a samsung meg az apple telefonjai.

Az apple mellett szól számomra minden és a legerősebb,hogy évek múlva is kap updatet de a samsung dizájnja és a note pár tulajdonsága is hihetetlenül vonz.


Érdekelne,hogy a samsungnál tényleg 2 évig van update és vége örüljek a fejemnek vagy van még valami? Nagyon régen használtam samsung készüléket és már halványak az emlékek plusz változhattak a dolgok.



2019. okt. 12. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Iphone árban kapsz ugyanolyan jó Android mobilt, lesz frissítés, bővíthető, testreszabható.
2019. okt. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

" tényleg 2 évig van update és vége örüljek a fejemnek"

2 év múlva erősen azon fogsz agyalni, hogy a 2 éves telefonod hogy cseréld le. Akárcsak most.

2019. okt. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem megérné.samsung mert én nem hülye biztos telefont veszek,tehát nem almásat.
2019. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én megvettem a Note10+ telefont. Vittem is vissza pár nap után. A kamerája nevetséges, hogy rosszabb mint az elődöké. ( N8, N9 )

Nekem évekig samsung telefonjaim voltak. Úgymond márka .uzi voltam.

Most vettem egy Iphone XS max-ot. Hát nem bántam meg, hogy váltottam. Pedig nagyon féltem tőle, hogy milyen lesz. Maradj az Iphone-nál. Stabil, évekre kiszolgál, és igen. Nem csak 2 fő verzió frissítést kap mint a Samsung.

Ha 2 évente cseréled a telefont akkor viszont Samsung.

2019. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!