Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a Nokia E6-00...

Miért írja ki a Nokia E6-00 telefon, hogy lejárt tanúsítvány? Hogyan tudnék telepíteni rá Symbian (. sis, . Sisx) appokat?

Figyelt kérdés
Szóval az a gond, hogy semmilyen Symbian appot nem enged telepíteni, pedig még fellelhető néhány a neten, amit le tudok tölteni. Akárhányszor próbáltam, mindig mindre azt írta ki, hogy lejárt tanúsítvány. Csak .jar fájlokat hajlandó elfogadni, de én .sis-t szeretnék rátelepíteni. Hogyan tudnám megszűntetni ezt a lejárt tanúsítvány hibaüzenetet, és ezáltal appokat telepíteni rá? (UI: Tudom, hogy ez egy lassan 9 éves telefon, de akkor is tök jó lenne)

2019. okt. 14. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Az alkalmazás tanúsítványának megfelelő dátumra állítsd át a telefont.


Vagyis ha az appot 2010 -ben írták, akkor a dátumot állítsd 2010 -re.

2019. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!