Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fekete vagy pink Nokia 7020?

Fekete vagy pink Nokia 7020?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, a fekete nagyon sötét, a rózsaszín pedig szép, de ha becsukva van akkor meg túl rózsaszín. :S:S Melyik legyen?
2010. júl. 16. 15:02
 1/5 anonim válasza:

full ronda:-S

bocsi

2010. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem is nagyon béna az a teló :S

De ha lány vagy akkor a pink

2010. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem fekete van, és szerintem nagyon szép. Én is lány vagyok, a rózsaszínt is szeretem, csak nem telefonban. xD

Szóval én a feketét ajánlom, szerintem nem sötét, sok benne a szürke. De azt válaszd, amelyik neked jobban tetszik. ;)

2010. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
1.+2. Tényleg rondának tartjátok? O.o Nekem eddig az összes ismerősöm megjegyezte, hogy milyen szép. De hát ízlések és pofonok. :)
2010. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én lány vagyok de szerintem is nagyon csúnya mind a kettő. Pedig én is szeretem a rózsaszínt. Szerintem keress másik telót. Iszonyat gagyi. Pár éve lehet jó lett volna, de semmit nem tud a mai telefonokhoz képest...
2010. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!