Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban?

Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Ha eltekintünk attól,hogy mennyibe kerül illetve még a bővíthetőség is kimaradhat.

Akkor alapjáraton melyik miért éri meg jobban? Jelenleg az új samsung galaxy note 10 és az ihpone 11 pro közt gondolkodom. Mindkettő tele van kecsegtető funkciókkal amit kihasználnék de hát ha kihagytam valamit,így tudnátok mondani pár érvet melyik miért érheti meg jobban? Az nem indok,hogy az apple rossz.



2019. okt. 14. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Android párti vagyok, ennek ellenére azt kell mondanom, hogy ezek közül az iPhone jobb, persze ha nem zavar a túlzottan zárt rendszer!
2019. okt. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%

Applevel lehet a leghosszabb évekre tervezni. Utána a Huaweivel utána a Xiaomival.


Ezek közül iphone 11 pro a jobb választás.

2019. okt. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Dex mód, S pen, és kisebb kivágás a kijelzőn. Ezeket tudnám így hirtelen felhozni a Samsung javára. A többi dologban mindkettő hasonlóan jó (sebesség, kamera, meg úgy kb bármi, ami az eszedbe jut). Az árat és a bővíthetőséget akkor ne is vegyük figyelembe, ha nem fontos. De ezekben is a Samsung a jobb. Én a Notet választanám, mert kicsit több egy telefonnál, míg az iPhone "csak" egy jó okostelefon.


https://www.youtube.com/watch?v=yRjcnBpvdjg

2019. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!