Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni az új iphone-t...

Megéri megvenni az új iphone-t 2020-ban?

Figyelt kérdés

merült fel a kérdés egyel lejjebb...


kíváncsi vagyok a véleményetekre, itt az enyém:



mert egyiket sem éri meg anyagilag megvenni, mivel óriási bukás van rajta, különösképpen ezen a márkán... ha azt akarod, hogy megérje, akkor rakd a pénzed állampapírba, az megéri



de kíváncsi lettem, na mit fog tudni a jövő évi iphone?



egyébként elárulom neked, tapasztalatból mondom, hogy amilyen áron el tudod most adni a 6-osodat, (30-45ezerért) ezon az áron tudásban, minőségben top androidos kínai márkájú telefonokat kapni...


például a most megjelent cubot x20 pro...



nekem elephone p8max-om van, 30 ezerért vettem 2 éve egy akció keretében... szinte 100%, hogy kenterbe veri az iphone 6osodat, sebességben, minőségben is ottvan, egyedül a kamerában maradtak el a top telefonoktól... mára már ezt a hátrányukon is nagyon komolyat szűkítettek, már megkötelítik a top telefonokat kamerában, de igazából az én elephonom kamerája is elég jó minőséget készít, én kifejezetten meg vagyok elgégedve vele átlagfelhasználásra



ez a márka 4-5 kilójért csak akkor jöhet szóba, ha nagyon villogni akarsz a haverok előtt, másra alkalmatlan ->bizonyos típusú haverok előtt



-én speciel kicsit lenézem azt az embert, kicsit sajnálom már azt, akinek ilyen márkája van, mivel azt gondolom, a pénzéért egy hatalmas lehúzást kap, illetve fel akar vágni, ami miatt hülyegyereknek is tartom... ez nem az a prémium márka, amit egy menő üzletember használ, inkább vagizós hülyegyerekek márkája, főleg amióta 0 ft-ért is ki lehet hozni ezeket a lehúzásokat


2019. okt. 15. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

te így látod más meg másképp

sokan érvelnek az üzemidővel , tény hogy a régi iphonoknál nem jó de az ujaknál már más a helyzet

a második sárdobálás a zártsága de ahoz képest én lazán felrakom a zenéket és a filmeket az iphonomra

kamerába nekem természetesebb a szín , de megfigyeltem hogy a csúcskategóriás és a középkategóriásnál teljesen másabb a színkezelés a kamerába

azt nem tagadhatod hogy teljesítménybe ott van a szeren az ioses dolgok , nem azt kell nézni hogy xy ennyi pontot ért el mert használni és adatokkal dobálozni két külön dolog

nem lehuzás mert hazánkba kapható csúcstelók ugyanúgy drágák

csak egy iphonenak mindig van értéke a piacon ezt szerintem teis belátod , valahol a mai napig eladják az 5s t 30 ért, és nem egy mai darab de még mindig tökjól müködik

ha megveszed a jelenlegi iphonet és vigyázol rá és egy év múlva eladód éppen hogy buksz rajta valamit

remélem értelmezed és nem csak a hibát keresed hogy csak azért is neked legyen igazad

2019. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szeretem mikor egy Cubot-hoz, meg hasonló Zs kategóriás márkához hasonlítanak valamit. :D Csoda ha kap egy Android frissítést, az ilyenek általában semmit nem kapnak Androidban és a supportjuk nulla.
2019. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kicsit sajnállak a gondolkodásod miatt. nagyon sarkos amit mondasz.
2019. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akinek van rá pénze megfogja venni,akinek nem telik rá az nem fogja meg venni,na most ezt jól megmondtam,de az biztos,hogy az apple cuccok nagyon minőségi és időtálló termékek.


Az apple egyértelműen a tehetősebb rétegnek a gyártója hisz náluk nincs alsó polc,ők csak csúcskategóriát csinálnak aminek ára van.

2020. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még annyit,hogy az apple a saját telefonjához csinálja a saját szoftverét és csak ahhoz kell optimalizálni,tehet egy fajta hardverhez és nem ötven féléhez.


A Google az Androidot nem tudja úgy optimalizálni,hogy az egyformán fusson egy belépő szintű meg egy felsőkategóriás hardveren is,ezért szidják sokan az Androidot hogy ijen meg olyan fos.

Egy Samsung s10-en nem fog az Android se döcögni.

2020. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 VízililiomPamacs válasza:
Te most igy latod ezt mas masogy latja. Sajnallak hogy csak a hibakat latod benne. Nekem szemely szerint az iphonok nyerok mert androidnal folyton leallt vmelyik app, nem frissult sokaig, belassult, tarhellyel ne vacakoljunk, es te egy szar os cubot androidot hasonlithatsz egy minosegi iphone apple termekkel az gaz. Lehet draga de akinek van penze az megveszi akibek nincs az mast vesz ennyi. Amugy iphonere sokaig van jotallas es folyamatos frissites.. evekig nem volt baja az elozo teloimnak szoval sza r a latasmodod haver
2020. jan. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!