Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleménytek a Sony...

Mi a véleménytek a Sony Xperia 5 meggypiros színéről?

Figyelt kérdés
Új telefon vásárlása előtt állok, és ez a Sony tetszett meg nagyon (és tudásához képest az ára is elég "baráti" szerintem). Az lenne a kérdésem, hogy ti használnátok (főként férfitársaim) egy ilyen színű telefont nap mint nap, illetve nem tartanátok attól, hogy furcsán néznének rátok, hogy férfi létetekre olyan színű telefonnal mászkáltok?

#vásárlás #szín #telefon #Xperia #Sony #xperia 5 #sony xperia 5
2019. okt. 17. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár én elég mattfekete párti vagyok, szerintem elég jól néz ki. Rengeteg férfi használ rózsa arany (?) telefont, ami nekem férfinál talán már már taszító. De ez elég unisex és ha megbánod ott van a színes vagy mintás tok
2019. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!