Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem veszi fel a hangot?

Miért nem veszi fel a hangot?

Figyelt kérdés

Egy Xiaomi Redmi Note 7 okostelefonom van és van benne alapból videó felvevő. Azonban a hangot nem vette fel, így néma az egész. Más képernyő felvevő alkalmazást is próbáltam, de azoknál is ugyanez a helyzet.

Hogy lehetne megoldani, hogy a hangot is felvegye?



2019. okt. 20. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Alkalmazásengedélyeknél (vagy valami hasonló a neve, gondolom) nézd meg, hogy van e az alap videófelvevőnek hozzáférése a mikrofonhoz.

Illetve nézd meg, hogy van e ilyenre vonatkozó beállítás az alkalmazásban.

2019. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden engedélyt megadtam, de nincsen hang. És a mikrofon külön van a telefonom lévő hangoktól, mert mikor a mikrofon engedélyét variáltam, akkor ha megvontam az engedélyt, akkor a külső hangokat nem vette csak fel.
2019. okt. 20. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor elindítanád a képernyőrögzítést (gondolom azt akarsz csinálni) akkor fel kéne dobnia egy ablakot, amiben megkérdezi, honnan vegyen fel hangot.

Ha ilyen nincs, akkor szerintem ez az alkalmazásban lesz valahol, mint pl "Alapértelmezett hangforrás" vagy valami hasonló.

2019. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, elképzelhető hogy egyszerre két helyről nem tud hangot felvenni. Bár nekem ez úgy működik, hogy ha "belső" hangot akarok felvenni, akkor a hangszórón nem szól a hang.

Ha mikrofonról akarom felvenni, akkor a hangszórón szól a hang és veszi a mikrofon az én hangomat és a "saját" hangját is.

2019. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!