Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A xiaomi miért nem húzza le a...

A xiaomi miért nem húzza le a vásárlóit, vagy hol a csavar?

Figyelt kérdés

pl. 77 ezerért adja

Xiaomi Mi 8 Lite 6/128 Dual SIM Okostelefon - Fekete


Annyira híg "olcsó húsnak..." hogy nem merem megvenni. Kijelzője sem kicsi 6,26


Hol a gyenge láncszeme a telefonnak? Processor? Akksi üzemideje?...mi?



2019. okt. 21. 20:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Bocsi rossz linket küldtem!


Tess: [link]

2019. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 szántóvető ***** válasza:
100%

"Elég gagyi 252.760 Forintért."

[link]

továbbra sem tudom eldönteni hogy mit akarsz mert össze-vissza írsz mindent.

2019. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én csak azt nézem, hogy ne legyen noname, de azon kívül a márka nálam szinte az utolsó szempont! De én például a nyitott szabad rendszer miatt csakis Androidost veszek, viszont a Xiaomi Mi Mix 2 is kiesik nálam, mert nem bővíthető a memóriája!

Pénztől függetlenül én Xiaomi-ból vagy 6/128 gigás Mi 9 Lite-ot vennék, vagy Pocophone F1-et!

2019. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
13%
Hol a csavar ? A Xiaomi telefonoknak a legmagasabb a SAR értéke. Semelyik márka nem sugároz így. Valakit zavar, valakit nem. Engem speciel zavar, mert ameddig Xiaomi telóm volt, többet fájt a fejem, mint általában. Amióta lecseréltem semmi bajom. Nem mindenkire van hatással, de rám ezek szerint volt. A kamerája sem valami jó. A leggagyibb Samsung telómmal szebb képeket csináltam, mint a Xiaomi A2-vel.
2019. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ember!! Te mégis milyen baromságot írtál ide?

Mix 2S-t vettem idén januárban 90.000Ft-ért.


Hol élsz te a 252.000-rel??? LOL


"A kérdés az ki vesz xiaomit, ha van neki 252.760 forintja, miért választaná ezt a márkát?



Xiaomi Mi Mix 2S Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Dual SIM, 6GB, 128GB, LTE, Fekete



252.760 Forint



negatívum:



Kapacitás (mAh)3400


Kamera felbontás (MP)12 + 12 (Dual)


Másodlagos kamera5 MP


Képernyő átmérő (hüvelyk)5.99


Android 8.0 Oreo



Elég gagyi 252.760 Forintért."

2019. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A különbség a gyártó üzletpolitikájában van. A középkategóriát célkozzák meg, de vannak pro, drága telefonjaik is. Nem reklámoznak, és nem verik rád az ebből adodó költségeket. Ez azt is jelenti, hogy a népszerűségük száj hagyomány útján terjed. Őszinte vélemények alapján. Az biztos, hogy jelenleg ez ár érték rányban az egyik legjobb gyártó, erről nincs vita. Nem azt mindom, hogy ver minden csúcsmárkát, de az a pénz amit elkér a telefonokért és utána az a szolgáltatás amit kapsz korrekt. Nem tökéletes, de korrekt, magas szibtű felhasználói élmény. Ami + még a többi olcsó kínai gyártóhoz képest, pl. Oppo, hogy az ügyfél asszisztencia itt sokkal fejlettebb. Sorra nyìlnak a szakszervizek világszerte.

A hétten ellopták az iPhone-omat. Gyorsan vennem kellett egy telefont. Végül egy Xiaomi Mi A3-t vettem, mivel nem akartam drága telefont venni. Eddig nagyon megvagyok elégedve vele. A hátrányok amiket tapasztaltam, az ez a Android One rendszer, ami azt jelenti, hogy a telefonon, semmilyen saját applikáció nincs és mindet úgy kell letölteni az GP-böl, ahol néha nem mindig vagyok megelégedve az applikációk minőségével, gagyi desgin. A másik probléma ami még felmerült, az az, hogy a telefon nem mindig, vagy furcsán kapcsolódik a wifihez. Még ezt is ki kell tapasztalnom. Kissé fura ez a szisztéma. Talán a Miui-s rendszerek amik a többi Xiaomin futnak talán jobbak. Ez mist egy Google-phone inkább.

2019. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!