Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes venni? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Eddig mindig Samsung telefonom volt, megszoktam, de az aksija mindig gyenge volt egy idő után. Illetve igencsak drágák sajnos, így elgondolkoztam, hogy talán választhatnám a Huawei-t vagy a Honort.

2019. okt. 22. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Egy idő után előbb, utóbb minden akkumulátor gyenge lesz függetlenül a márkától. Lehet, hogy pont most nem kellene Samsungról váltanod hiszen elég nagy akkumulátorokat pakoltak beléjük (pl A50 4000 mAh) és ez a telefon még nem is annyira drága. Huaweiből nem rossz a P Smart 2019 és a Honor 10 Lite se (szinte ugyanazok). A Sony se rossz a kicsi aksik ellenére, mert azok nem fogyasztanak annyi energiát. Viszont úgy hallotam hardveres szinten nem éppen a legacélosabb az A50 árkategóriájában a 10/10 Plus
2019. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én meg pont fordítva vagyok vele! :D

Egy ősrégi Huawei Ascend P7-et használok már 4 és fél éve, és azóta zökkenőmentesen működik, csak a megjelenítést fogta vissza az utóbbi fél évben (videózás, kijelző), de amúgy szinte tökéletes! Így tapasztalatból egy Huawei-vel hosszú évekre lehet tervezni, illetve annak almárkájaként GONDOLOM egy Honor-ral is!

Viszont márkától független vagyok, és most hogy le akarom cserélni, pont a Samsung Galaxy A70-et néztem ki, ami ezekre rácáfol, átlagnál nagyobb (4500 mAh) akksijával elvileg minimum 2 napig bírja átlagos használat mellett, ráadásul ár-érték arányban a legjobb telefonok egyike, relatíve erős hardverrel és sok funkcióval!

Persze attól is függ, hogy mennyi pénzed van rá!

2019. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit szánnál rá? Ezt nem ártana tudni.
2019. okt. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
100 lenne a plafon, valami lélektani határ.. azt hiszem az itteni válaszok hatására marad a Samsung, Galaxy A70
2019. okt. 23. 11:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Volt aA 70 telefonom.

Jó telefon, egyetlen problémám bolt vele, hogy valamiért hívás közben mindig megnyomtam a kijelzőt. Hol le tettem a hívást, hol le némítottam stb...

Ha a Samsunghoz szoktál, akkor inkább az A50et javaslom. Ott semmi ilyet nem tapasztaltam.

2019. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5/5 na ne, komolyan? Most amúgy samsung galaxy gs-em van, és ugyanez, telefonbeszélgetés közben, ha hozzáér az arcom, halkít, vagy számokat üt be. Eszembe nem jutott volna, hogy egy újabb telefonnak is lehet ilyen hibája.
2019. okt. 26. 08:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Pedig így van. Én hál Istennek a 14 nap miatt visszatudtam küldeni, így nem buktam rajta.

De ez a probléma az A 70-nél valós probléma.

Az A50- nél viszont nincs ilyen gond. Ott az képernyőbe integrált ujjlenyomat olvasó a gáz. Kínszenvedés, more feloldod a telefont vele.

Bár ez az A50- től az A 80- ig problémás.


Alternatívaként ott a Huawei P smart 2019, vagy a Z-s modell előugrós kamerával.

2019. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7-es, ez az "alternatíva" ugye csak vicc akar lenni? A Huawei P Smart típusok és a Samsung Galaxy A50 mióta vannak 1 kategóriában?! Ár-érték arányban mindegyik reális, pedig kb. 30 ezres eltérés van köztük!
2019. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

#8 Ha az adatokat nézzük, tényleg nem egy kategória a P smart és az A50. Minden napos használatban azonban igen.

Én az A50-et választanám, de alternatívaként írtam a Huawei telefont, ha olcsóbban szeretne kijönni a kérdező, egy használható telefonnal.

Az A50 optikai képernyőbe épített ujj olvasója jóval megbízhatatlanabb mint a Huawei telefon fizikai olvasója.

Viszont az A50 kijelzője sokkal szebb mint a Huawei-é.

Pénztárca és ízlés kérdése.

Az A70 viszont tényleg nem ajánlott.

2019. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Visszajeleznék, hogy hallgattam rátok és az A50et választottam és nem bántam meg. Ez az a telefon ami az elejétől kezdve bejön, minden részletével elégedett vagy. (kivétel a mostani szoftverfrissítés, de ez nem a telefon hibája)
2021. márc. 24. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!