Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 930 20. 000...

Nokia Lumia 930 20. 000 forintért?

Figyelt kérdés

Megéri-e megvenni egy Nokia Lumia 930 okostelefont 20.000 forintért?

Windows 8.1 vagy Windows 10-el érdemesebb használni?

Windows 8.1-en működik még a Facebook és a Messenger?

Windows 10-en még működik úgy tudom

Ebben lenne a másik kártyám ami céges számom

Szóval csak ilyen másodlagosan használnám

Válaszokat előre is Köszönöm!!



2019. okt. 23. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak telefonálásra használnád akkor megéri. De nagyon elavult már az a telefon.
2019. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha bármilyen alkalmazást szeretnél használni, akkor nem érmemes.

Használtan 20ezerért már használható Androidos mobilt is kapsz.

2019. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Én azt mondom, hogyha tetszik és szeretnéd a telefont akkor miért ne? Én áprilisban vettem egy felujított Sony Xperia S-t (azért, mert tetszett/tetszik), másodlagosnak, harmadlagosnak és semmi baj nincs vele az Android 4.0.4-en meg a kis akkumulátoron kívül. Messengerre, Honfoglalóra, CSR Racing/Classicra is tökéletes és egyszerűen imádom, mert maga a telefon gyönyörű. Szerintem 200000-et megér, ráadásul az se néz ki, és másdolagosnak az is tökéletes. Én úgy gondolom, másodlagosnak nem kell nagyon erős telefont venni, sokkal inkább olyat ami tetszik neked. Szóval ha ez a Lumia 930 akkkor azt.
2019. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Kicsit többet költesz rá és egy használható Xiaomit kapsz.

Lumiát egyáltalán nem éri meg venni, ha másra is akarod használni telefonáláson kívül.

2019. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
51%

Hát.... Nem nagyon éri meg de ha szeretnéd.

8.1-en nem működik a Messenger. De 10-en igen....(a 10 nagyon meríti az akksit, de ott asszem elérhető a Messenger)

Középkategóriás készüléket kapsz Xiaomit. És sokkal jobban megéri. Mérföldekkel jobb és Androidos is.

2019. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A Messenger megszűnt WP8,1-re, visszakerült a Facebook appba, de szerintem az sincs már.


Windows 10 mobile-on meg abszolót kiiktatták a messengert, instát, facebookot.


Röviden tömören:

NEM

2019. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!