Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone x vagy xs éri meg jobban?

Iphone x vagy xs éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Egy nagyon rossz,középkategóriás androidról szeretnék váltani. Legszívesebben a 11 pro-t céloztam volna meg de az túl lövi a keretem és érdekelne,hogy van bármi komoly előny ha x helyett xs-t vennék?

2019. okt. 23. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Xs sokkal jobb.
2019. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morzsi007 ***** válasza:
58%
Én a 11-et választanám. Nincs OLED kijelző, de egy évvel újabb az XS-nél, 2 évvel az X-nél, ami azt helenti, hogy tovább tudod használni 1-2 évvel a szoftverfrissítéseket, mint a másik kettőt. Emellett gyorsabb is és az akksi sokkal jobban bírja mivel nagyobb és az új A13 CPU sem fogyaszt annyit. Kamera téren nem tudom mi van, de óriási különbség nem kehet.
2019. okt. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a sima 11-et venném inkább a helyedben.
2019. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát srácok a 11-el pont a kijelző a nagybajom de jövő hét folyamán megnézem személyesen mennyire zavaró és meglátjuk. Azért köszi a tippeket!
2019. okt. 25. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!