Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért rakja be a szám elé a...

Miért rakja be a szám elé a +36-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy nem túl régi (pár hónapos) xiaomi mi mix2s 128gb készülék. Egy ideje nem tudtam hívni az elmentett telefonszámaimat, észrevettem azért, mert az elmentett telefonszám 0630*** hívása esetén automatikusan berakja a szám elé a +36 előhívót. Átírtam a telefonszámokat a névjegyzékben +36-al kezdődőre, viszont nemrégiben sajnos a mentőket kellett hívnom, és nem tudtam, mert beírtam hogy 112 és +36112-t tárcsázott a telefon, ami ugye nem létezik. Nem találtam semmiféle beállítást, ahol ezt ki lehetne kapcsolni. A segítségeket előre is köszönöm!



2019. okt. 24. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hiszed vagy sem, de a tárcsázó beállításaiban állítható ez a funkció, nálam angol a rendszer, de így van:

Location --> Add country code

2019. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves válaszíró, megvan! Köszönöm a segítséged, szép estét neked :)
2019. okt. 24. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!