Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6+-ról lemásolt, majd...

IPhone 6+-ról lemásolt, majd letörölt fotókat vissza lehet-e varázsolni a telefonra?

Figyelt kérdés
A fotókat a telefonról átmásoltam az asztali számítógépre, azután a telefonról letöröltem. Szeretnék újra látni néhányat a telefonon, próbáltam áthúzni, de nem engedi, mondván, hogy nem másolható. Vajon lehetséges másképp ?

2019. okt. 25. 08:21
 1/1 Morzsi007 ***** válasza:
Ha csak pár db-ot akarsz, akkor a legegyszerűbb mailen átküldöd magadnak és lementes, ha többet, akkor itunes-on keresztűl átmásolod vagy keresel egy programot, amivel akár wifin is átküldöd magadnak. Teamviewer is látha a pc mappáját onnan is át tudod küldeni de nagyon sok program van rá.
2019. okt. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!