Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted mii a baj?

Potyacsillagvirag88 kérdése:

Szerinted mii a baj?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy iPhone 6S telefonom van 30-as számom van és feltöltöttem a telefonom egy bizonyos összeggel és mobilnetet szeretnék venni de amint belépek az adott menübe azt írja ki hogy pl. a négyes gomb a mobilinternet rámegyek és hogy csak az van hogy lezárt csomagok vagy azt hogy t-email szolgáltatás, és îgy nem tudok internetet venni..

Nem tudja valaki mi lehet a gond?

Nagyon fontos lenne, értelmes válaszokat köszönöm!!


2019. okt. 30. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem iOS-re is van Telekom alkalmazás. Ott jobban nyomon tudod követni a dolgokat és még mobilnetet is tudsz venni, amiről még SMS-t is kapsz!

Ha úgy sem működik, akkor be kellene menni a szolgáltatóhoz, szerintem.

2019. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm!😊


Másik kérdésem is lenne Bár nem tudom ki mennyire ért ahhoz ugye kijött az új Ios13 és nekem nem automatikusan telepíti és mondták hogy ne is töltsem le mert hogy egyre szarabb és hogy alig hallani egymást hogyha hívják és az embert meg ilyenek és így nem merem letölteni evégett csak hogy valakinek valami rossz jó tapasztalat ezzel kapcsolatban?😃

2019. okt. 30. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden a legnagyobb rendben. 1-2 alkalmazás, ami eddig nem volt teljesen rendben, az is ki lett javítva.
2019. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Saját ismeretségi körömben sincs senkinek baja vele. Sőt, azt mondták sokan, hogy még jobb is.
2019. okt. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bas szus, micsoda fogalmazásmód, minden elismerésem a tiéd, kérdező :D
2019. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Ezt vehetem jó értelemben?😂

2019. okt. 31. 12:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!