Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a memorikartyanak...

Mi baja a memorikartyanak vagy a telefonnak? Nem tudok 2 napja fenykepznia telefonnal.

Figyelt kérdés

Ma vegre kiirta, hogy formazni kell a kartyat.

Megcsinaltam. Azota tudok fenykepezni, de az osszes fenykep, video, zene latszik a telefonon, ami a kartyan volt, csak nem jatszik le semmit, nem lehet szerkeszteni stb.

Nem kellett volna torlodniuk teljesen a formazaskor?

A zeneket most ha visszateszem, duplan lesznek rajta?


2019. okt. 31. 09:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Es tovabbra is kiirja, hogy formazzam meg...
2019. okt. 31. 09:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajintsd el a kártyát.
2019. okt. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz a kártya. Új kell.
2019. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Állítólag úgy tervezik az ilyen kártyát vagy SSD-ket is, hogy meghibásodás esetén írásvédetté válik, de lehetőleg még engedi magát lementeni (egy ideig).

Persze, a dolgok nem mindig terv szerint sikerülnek. Ahogy a kisgyerek is szokta mondani a TV-reklámban.

2019. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként előfordulnak hasonló esetek, csak én nem értem, hogy betegeskedő adathordozóra miért akar valaki fényképezni?

Ezek ilyen nem fontos fényképek lennének? Hadd vesszen alapon?

Zenei vagy egyéb másolatokat még megértem, amiből van másik.

2019. okt. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!