Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100 ezer forintig bezárólag...

100 ezer forintig bezárólag milyen mobilt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Jelenleg haldoklik a 3,5 éves Nokia Lumia 830-om, vagyis csak a WP platform és a magára hagyott alkalmazások, magával a telefonnal semmi gond nem lenne. Kb. 10 éve volt utoljára egy androidos Samsung telefonom, akkor legszívesebben naponta a falhoz vágtam volna, persze azóta gondolom fejlődött a rendszer, mondjuk a Samsungot azóta se szerettem meg. :D IOS telóm még nem volt, viszont nem tudom, hogy érdemes lenne-e kicsivel átlépni a keretem, és venni egy 6S-t csak azért, mert jól néz ki és IOS, mert ahogy láttam olcsóbban van androidos teló hasonló specifikációkkal.

Nagyon alap dolgokra használnám csak a mobilt. Telefonálás, e-mail, viber, fb, meg jó lenne, ha azért tudna olyan jól fotózni, mint a mostani mobilom, és mondjuk egy nyaralásra ne kelljen vinni még fényképezőt is magammal.

Számomra a stabilitás lenne a legfontosabb, és hogy ne essen szét/fagyjon meg/lassuljon be a rendszer egy év múlva; és jó lenne, ha az akksi minimum 1 napot kibírna akár 1-2 éven keresztül is.

Ha tudtok ajánlani a 60-70 ezres sávban vagy alatta is valamit jó ár/érték arányút, az is érdekelne. :)

Ja, és most nem gondolkodnék használtban, és az csak hab lenne a tortán, ha még szép is lenne a teló (mármint női szemmel) :)



2019. nov. 1. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Xiaomi-t válaszd! (xiaomi.hu) Leginkább neked a Redmi Note 7 lenne jó! NEkem is ez van, és hihetetlen jó! Iphone 6s-t már nem éri meg venni mert már 4 éves... Szvl. szerintem a Note 7-est kéne választanod!
2019. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is note7-em van. Teljesen jó. A xiaomi ár-érték arányban a legjobb.
2019. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Mi 9 lite
2019. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zzzoli ***** válasza:
66%

1# 2#

Miért a 7-es ajánljátok neki, mikor a Note 8pro, vadi új típus, 75-ért már lehet kapni, jó a kamerája és sokkal erősebb a processzora és a graafikus része a hetestől.

Az a Helio G90 es proci ami benne van antutuban 280 ezer pontot nyom.

2019. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azért a MediaTek processzorban nem bízom, a legsz#rabb márka, teljesen azonos paraméterek mellett is bármelyik más márkájú processzor nagyon lealázza, szóval én inkább hanyagolnám a Note 8 Pro-t! :/

A Xiaomi Redmi Note 8T szerintem nagyon szuper, ár-érték arányban brutális, a 64 gigás 60 ezerből is bőven kijön, de a 128 gigás is 70 ezer alatt van, szerintem ennyiért nincs nála jobb! 100 ezres keretből pedig Xiaomi Pocophone F1, Xiaomi Mi 9 Lite, vagy Samsung Galaxy A70 - ezek a legjobbak!

2019. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!