Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok márkákra osztva...

Tudnátok márkákra osztva mondani főleg játékra használható telefonokat?

Figyelt kérdés

A márkák:

-xiaomi

-huawei/honor

-samsung


50-65 ezer forint között keresek

És amit ajánlottatok telefonokat melyik éri meg a legjobban?



2019. nov. 2. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

60E Ft-ért kapható most a Mi A3. Igaz, a felbontása lehetne jobb is (csak HD+), de így is bitang jó okostelefon lett. A kinézett árkategóriában, a Redmi Note 7, ami pont 65E Ft-ért vihető.

A két telefon összehasonlítva:

[link] (ha a specifikációk alapján akarod).

[link] - meg a Xiaomi Hungary videója róla.

Egy lényeges: ha MIUI, akkor Redmi Note 7, ha Android One programban résztvevő készüléket akarsz, akkor Mi A3. Természetesen, hardveresen is másabb a kettő, de amiket belinkeltem, azokat meg is tudod nézni.

2019. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi Note 8

Huawei Mate 20 Lite

Honor 8X

Samsung Galaxy A30


Persze semmi közöm hozzá, csak kíváncsiságból, de mi kell, hogy egyértelműen dönteni tudj? Többféle variációban feltetted már ezt a kérdést! Ne feledd, hogy a játékokhoz erős hardver kell, és ennyi pénzért a Redmi Note 8 a legerősebb, ahogy már korábban is említettem!

2019. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15%
Nekem mi a2 van és elégedett vagyok vele. Az a3 ingyen sem kéne. Elrontották. Az a4 viszont bejövős lesz a kiszivárgott hírek alapján.
2019. nov. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!