Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alliexpresszen ttelefont hogyan?

Alliexpresszen ttelefont hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Alliexpresszen szeretnek egy telefont venni, redmi note 8 prot neztem 56 ezer forintert, de aggalyaim vannak, vamot ugye nem kell fizetnem, mert telefon, de 27%-os afa mar sok, van valami kiskapu,vagy olyan masik biztonsagos weboldal, ahonnet tudnek redmi note 8-at, vagy prot venni a leheto legolcsobban, lehetoleg afa nelkul

2019. nov. 3. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha adhatok egy jó tanácsot, kínából semmiképpen sem vegyél telefont.

Nem tudod visszaküldeni ha bármi baja lenne, vagy egy év múlva, akkor is cseszheted a garanciádat, áfát rátolják + meg is vámolják nagy valószínűséggel, ha csak nem euból jön, de 90%, hogy nem.

Inkább költs kicsit többet, vagy kevesebbet, de ne rendelj onnan.

2019. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is azt mondom, hogy inkább ne rendelj onnan telefont. Alapjáraton jó az Ali, én szeretek rendelni ilyen-olyan csetreszt, de telefont semmiképp. Inkább itthon nézz körül, akár használtat is kereshetsz.
2019. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak az ÁFA megspórolása miatt rendelnél az Aliexpress-ről, akkor ne tedd. Szinte biztosan fizetni fogsz 27% ÁFÁ-t, +3000 ft vámolási költséget is. Nincs ilyen-olyan kiskapu. Felejtsd el ezt a megközelítést. Egyébként jó az Aliexpress, de nem erre.
2019. nov. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én inkább vennék Gearbestről, ha mindenképp kínából kell. Ha az EU Priority Line szállítási módot választod, akkor nincs vám és áfa.


Én Gearbestről eddig 3 telefont rendeltem, elégedett vagyok.

2019. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!