Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt hogy lehet eltűntetni?

Ezt hogy lehet eltűntetni?

Figyelt kérdés

LG K10-em van, nem tudom, hogy számít e, de leírom.

Szóval arról van szó, hogy a legfelaő vékony sávban ott van egyfolytában egy kis pipa, ami azt jelenti, hogy szoftver frissítés elérhető. Azt hogyan lehet onnan eltüntetni? Nagyon idegesítő.



2019. nov. 3. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Frissítés után eltűnik.
2019. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De frissítés után nem vesznek el/módosulnak dolgok a telefonon? Egyáltalán miért van erre szükség?
2019. nov. 3. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért, hogy javítsa a telefonod állapotát. Esetleg új hasznos funkciókat kapsz. És nem fog semmi se eltűnni, frissítsd nyugodtan.
2019. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normális esetben nem okozhatna problémát, azt pedig nem mindenki teheti meg, amit én is.

Szakítottam a Play áruházzal, nincs Google-fiók a telefonon, csak apk-ból telepítem, amit én akarok.

Nincsenek kéretlen frissítések, helyzabálás, telefon tervezett belassítása.

Nyilván ennek lehetnek hátrányai, ami igényfüggő, de nekem nincsenek olyan igényeim egy telefonra, mint másoknak.

Csak telefonáljon és még néhány dolgot tudjon, egyéb nem érdekel.

2019. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2019. nov. 3. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!