Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s7 edge FRP lock?

Samsung s7 edge FRP lock?

Figyelt kérdés
Tegnap újrainditottam a telefont, és azt írja ki azóta hogy FRP lock, custom binary locked. GSM boltban mennyit kérnének azért hogy megcsinálják? Láttam neten hogy egy octoplus programmal mrg lehetne csinálni, de amikor elinditom azt irja hogy card not found. Gondolom kell hozzá valami ami nekem nincs. Ötletek?
2019. nov. 4. 09:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Le töltöttem firmwaret a samsung oldaláról és az odin3mal elkezdtem telepíttetni, de órákon át írta hogy NAND write start és nem csinált semmit, majd azt irta hogy Failed.
2019. nov. 4. 20:38
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. nov. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt már én is megtaláltam. De amikor bootol a rendszer azt irja felül, hogy FRP lock, és nem tölti be az androidot sem, resetelni pedig reseteltem már vagy háromszor de semmi változás.
2019. nov. 5. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!