Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért halkabb a bal oldali...

Sajtkuka14c kérdése:

Miért halkabb a bal oldali Airpods?

Figyelt kérdés

Tegnap még jó volt ma már nem mit csináljak vele?

Nincs garancia hozzá



2019. nov. 5. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a bal pods halkabb, hanem a jobb füled jobb.
2019. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morzsi007 ***** válasza:
Én is úgy hallom néha, csak nekem a bal, mivel bal kezes vagyok ezért a bal fülem érzékenyebb. Nem csak airpodsnál hanem fejhallgatónál is ez van. Nem nindig.
2019. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- vagy a füled van eldugulva


- vagy az airpods rácsa ment tele fülváladékkal (amúgy erre van valakinek ötlete, hogy azt hogyan tudnám kitakarítani rendesen?)


- vagy pedig el van állítva a balansz: Beállít-sok - Kisegítő lehetőségek - Hang és vizuális - Balansz

2019. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom, nekem a jobb halkabb (balkezes vagyok lehet azert halkabb mert a bal oldalon jobban hallom) egyébként én úgy oldottam meg hogy a Balanszot egy kicsi áthúztam a jobbhoz hogy hangosabb legyen (kb ugy hogy egyenlo legyen)
jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!