Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefont rá lehet...

Androidos telefont rá lehet venni arra, hogy bejövő hívásnál ne csak a nevét, hanem egyéb adatait is kiírja a Névjegyekből a hívónak?

Figyelt kérdés
Túl sok név van a Névjegyekben elmentve ahhoz, hogy emlékezzek ki kicsoda, de ha mondjuk a cégnév vagy egyéb adat is megjelenne, akkor már kezelhető lenne a dolog. Az nem megoldás, hogy a név mezőbe nem csak a nevet írom be, nem adarom összebarmolni a Névjegyzéket, azt másra is használom.

#Android #névjegy #hívó azonosítása
2019. nov. 7. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az "androidos telefon" elég tág fogalom, kérdező.
2019. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az Android szerintem egy operációs rendszer, amihez lehet mindenféle dolgokat letölteni a Play-ből. Amit nekem tudnia kell a telefonomnak, arra a képességeire így tett szert. Most van egy ilyen problémám, lehet-e ezt egy alkalmazás letöltésével orvosolni?

Vagy az is megoldás, ha valamelyik telefon ezt alapból tudja, mert akkor olyat veszek. Nos?

2019. nov. 7. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Oh. Azt hittem, hogy már megvan a telefonod. Bocsi.

Általában, legalábbis az általam használt eszközökön nem találtam ilyen lehetőséget.


Igen, ha Play-ből letöltesz valami híváskijelző alkalmazást, elképzelhető hogy találsz majd ilyen funkciót is.

2019. nov. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A névjegy mezőit réstletesen ki kell tölteni és akkor kiírja azt is. Nekem legalábbis így csinálja. Xiaomi MIUIval. Eddig minden telefonom így csinálta.
2019. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!