Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Folyton zenél a Huawei emui...

Folyton zenél a Huawei emui 4.1 típusú telefonunk. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Random szólal meg, és folyton csak egy bizonyos zenét játszik le. Nem, nem csengőhang, higgyétek el, ár szervíznél is volt, nem tudták mi az oka.

Viszont azért írtam ki a kérdést, mert ma este is, (minden este) hajnali ötkor zenélt, semmit nem aludtam utána.

Nem rég voltunk egy húsboltba és ott az eladónak is megszólalt! Elővette szidva a telefont, láttuk ugyanolyan van neki is. Ugyan az a zene.


Talán mással is megtörtént ez, hátha tudtok valamit.


Köszi szépen



2019. nov. 10. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ki kéne kapcsolni az ébresztőt?
2019. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Huawei emui 4.1 típusú telefonunk"

Ilyen típusú telefon nem létezik.


Az is furcsa, hogy azt írod "random szólal meg" és mégis mindig hajnali ötkor. Elsre én is ébresztőre gondolnék.

2019. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sehogy nem sikerül megoldani, akkor a gyári visszaállítást kéne megpróbálni.
2019. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem értek a telefonokhoz, de az biztos, hogy nem ébresztő, annyira azért nem vagyunk hülyék hozzá. "Az is furcsa"? Majd biztos jókedvemben írogatok ki ilyen kérdéseket, nem? 😀

Egyébként nekem kiadja a telefont, ha ezt írom be.

Azért kösz a tippeket 🤷

2019. nov. 11. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!