Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyenes céges SIM-nél vissza...

Ingyenes céges SIM-nél vissza tudja/szokta nézni a cég hogy kikkel beszélek és miket nézek a neten?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Részletes híváslistát tudnak kérni, igen.

Az adatforgalomról is kérhetnek, de azt nem látják, hogy milyen oldalakat néztél.

2019. nov. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gyanúsan magas számlát csinálsz, gondolom visszanézik.
2019. nov. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Híváslistát meg tudják nézni. Sőt, cégek le is szokták tölteni mindig, mivel le kell adni a könyvelésre.

Viszont ehhez kell az adott előfizetést használó engedélye is. Enélkül is le tudják tölteni, csak szabályosan le is kell papírozni.

Azt nem tudják megnézni, hogy neten mit néztél.

2019. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az én főnököm nézte... le is lettem ba....a meg még fizettem is, mert egy lányank csaptam a szelet a céges telóról.

Ja és a lányis átvert, szal nem volt jó bisznis... :S

2019. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!