Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az hogy lehet, hogy én csak 2...

Az hogy lehet, hogy én csak 2 éve lettem telekom előfizető mindig időben rendeztem mindent és nem kértek most előleget az új készülékre közbe meg sok kommentet olvasok, hogy 10-15 éve előfizető sose volt elmaradása és nem kapott csak előleggel?

Figyelt kérdés
2019. nov. 15. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:

készülékfüggő is lehet.

Meg díjcsomag függő is, nem mindegy, hogy 10 éven keresztül valami flottás 1000 forintos csomagban voltál, vagy 2 évig 20000-esben például.

Nekem annó pont azért nem adtak előleg nélkül, mert a mozdonyvezetők szakszervezetében voltam és az a legallja díjcsomagot fizette.

Konkrétan megmondta az ügyfélszolgálatos, hogy, hogy ezért.

Gyakorlatilag azokon a díjcsomagokon nem kerestek semmit és még kedvezményt is adjanak azzal, hogy elengedi az előleget?

2019. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!