Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Idegeimre megy a youtube, van...

Idegeimre megy a youtube, van premium előfizetésem, viszont mikor lezárolom a telefont, vagy kilépek a youtubeból telón, akkor elhallgat a zene, pedig a premiumban az is benne kellene legyen, hogy ezek mind futnak ez alatt. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 16:36
 1/7 MancsWolf ***** válasza:
54%
Azzal a fiókkal jelentkezz be a hivatalos youtube appal amivel elő vagy fizetve. Harmadik féltől való youtube alkalmazásokkal ezek a funkciók nem működnek. Én is és párom is premiumosok vagyunk. Nincs bele gond se lezárva se háttérben.
2019. nov. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell prémium előfizetés, szimplán chromeban (régebben operában is ment, de az új frissítés óta nem) beállítod, hogy asztali webhelyként jelenjen meg és simán megy hátérben meg lezárt képernyővel is a zene.
2019. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol olvasom ezt a Chrome asztali nézet megoldást, de nekem ez soha nem sikerül. Amint lezárom a telefont, vagy háttérbe teszem a böngészőt, megáll a videó/hang. Zárképernyőn ugyan megjelenik a lejátszó, de hiába nyomok az indításra nem történik semmi.
2019. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MancsWolf ***** válasza:
Prémium nem csak a háttérben lejátszás miatt jó, hanem nincs reklám, Youtube music app használható, Play Zene tartalmai ingyen használhatóak stb.
2019. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MancsWolf ***** válasza:

Prémium nem csak a háttérben lejátszás miatt jó, hanem nincs reklám, Youtube music app használható, Play Zene tartalmai ingyen használhatóak stb.


Egyébként kipróbáltam, valóban működik Chrome asztali nézet a háttérben viszont következő számra váltás, auto következő szám stb már nem. Ez így elég használhatatlan. Aki sajnálja azt a havi 1799Ft ot az szenvedjen csak.

2019. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 lehet telefon függő de nekem a következőre váltás és a automatikus következő lejátszás is megy.
2019. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MancsWolf ***** válasza:
#6 hogy telefonfüggő az lehetséges. Itt írták hogy van akinek nem is megy egyáltalán. Jelen esetemben p20 lite.
2019. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!